ساعات کاری
  • Monday 7.00 - 16.30
  • Tuesday 7.00 - 16.30
  • Wednesday 7.00 - 16.30
  • Thursday 7.00 - 16.30
  • Friday 7.00 - 16.30
  • Saturday 7.00 - 16.30
  • Sunday 7.00 - 16.30

سرویس تعویض روغن گیربکس

مجموعه تعمیرات گیربکس رهنما در کرج با در اختیار داشتن متخصصان و تعمیرکاران با تجربه خدمات تعویض روغن گیربکس را برای شما عزیزان انجام میدهد. روغن گیربکس یکی از مهمترین سیالات خوردو ها میباشد که باید هر چند وقت یکبار تعویض شود چرا که در عملکرد خودروی شما بسیار تاثیر میگذارد. مجموعه ما برای عوض کردن روغن گیربکس خودرو ها از بهترین و با کیفیت ترین نوع آن ها استفاده خواهد کرد. همینطور برای تعویض روغن گیربکس خودرو باید آن را به یک فرد با تجربه در این کار بسپارید.

روغن گیربکس

روغن گیربکس چیست و چه کاربردی دارد؟

روغن گیربکس یا واسکازین که معادل آن روغن جعبه دنده نیز میباشد، یکی از سیالات مهم خودرو ها میباشد که از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. روغن گیربکس در واقع برای قطعات داخل گیربکس خورو استفاده میشود و از این رو باعث میشود که قطعات این بخش روان تر کار کنند و استهلاک آن ها نیز کمتر شود. این امر باعث افزایش عمر آن ها میشود. همچنین این روغن دما و سر و صدای گیربکس ماشین را کاهش میدهد که از مزایای دیگر آن محسب میشود. نکته ای وجود دارد این است که روغن گیربکس هر خودرویی باید هر چند وقت یکبار تعویض شوند حتی اگر از بهترین نوع آن استفاده شود و این کار برای گیربکس های اتومات مهم تر میباشد. معمولا برای خودرو های اتومات باید هر 100 هزار کیلومتر به فکر تعویض روغن گیربکس باشید. علاوه بر آن اگر احساس کردید که تعویض دنده برایتان دشوار شده است ویا سر و صدای زیادی از جعبه دنده ایجاد میشود زمان تعویض روغن برای شما فرا رسیده است.

همانطور که گفته شد تعویض روغن گیربکس را باید به فردی متخصص و کاردان واگذار کنید. متخصصان و تعمیرکاران با تجربه ما در این زمینه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه میدهند. در صورت تمایل و برای اطلاعت بیشتر میوانید در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید. مجموعه رهنما خدماتی مثل تعمیر گیربکس اتومات پژو 207 را انجام میدهد.