ساعات کاری
  • Monday 7.00 - 16.30
  • Tuesday 7.00 - 16.30
  • Wednesday 7.00 - 16.30
  • Thursday 7.00 - 16.30
  • Friday 7.00 - 16.30
  • Saturday 7.00 - 16.30
  • Sunday 7.00 - 16.30

عیب یابی با دستگاه دیاگ

مجموعه تعمیرات گیربکس رهنما در کرج در نظر دارد با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین تیم ما برای انجام تمامی خدمات خود از بهترین امکانات و تکنولوژی ها استفاده میکند تا تعمیرات و عیب یابی خودرو ها را به شکلی بی نقص و حرفه ای انجام دهد. ما برای عیب یابی خودروی شما بصورت تخصصی از دستگاه دیاگ استفاده میکنیم تا خطایابی خودروی شما بدون هیچگونه تردیدی انجام شود. 

دستگاه دیاگ

دستگاه دیاگ چیست و چگونه کار میکند؟

دیاگ در واقع کوتاه شده کلمه دایاگنوستیک (Diagnostic) است و دستگاه دیاگ وسیله ای است که به کامپیوتر خودرو وصل میشود و عملیات خطایابی را انجام میدهد. خطایابی توسط این دستگاه با استفاده از کد های ارسال شده انجام میشود و در واقع هر کدی نشان دهند یک خطا میباشد. تعمیرکار با استفاده از این کد ها و توضیحات نوشته شده در دستگاه به تعمیر خودرو اقدام میکند و علت بوجود آمدن آن خطا را نیز متوجه میشود. همینطور دستگاه های دیاگ دارای دو نوع هستند که نوع اول ساده و ارزان میباشد و هر شخصی میتواند از آن استفاده کند و خطای های یافت شده توسط آن به کامپیوتر یا تلفن شما ارسال میشوند. اما نوع دوم که اسکنر ها میباشند پیشرفته تر از نوع قبلی میباشد و امکانات بیشتری نیز دارد.

مطالب مفید دیگر : تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام

اگر چه کار کردن با دستگاه دیاگ شاید کار چندان دشواری نباشد اما یک متخصص بسیار حرفه ای میتواند با آن کار کند و عامل بوجود آمدن مشکل را متوجه شود و آن را تعمیر کند. بنابراین توصیه میشود این کار را به یک تعمیر کار با تجربه بسپارید. شما میتوانید با مراجعه به تیم ما، تعمیرات و عیب یابی تخصصی گیربکس خودروی خود را به ما بسپارید و متخصصان ما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.